Site Haritası
Ulusal haberler

Üyelik Girişi
Meliha Şentürk
melice@hotmail.com
BEN “AŞK” IM…
14/12/2016

BEN “AŞK” IM…

Ben AŞK'ım! Yaşım yok. Beni taşıyabilen, değerimi bilen gönüllerdir vatanım. Güzel sözlerle beslenir, özverilerle çoğalırım. Yaşamı "yaşam" yapanım. Bazıları beni tanımak şansına asla erişemezler. Bazıları da beni, başka duygularla karıştırıp hayatlarını mahvederler. Bazılarının ise gönlünde öznesiz de olsa hep varım. Aşkın değerini en iyi onlar bilir. Bu duygularını yöneltecek bir özne bulduklarında,ben en gerçek, en güzel halimi yaşarım.

Ben AŞK'ım! İncelikleri, sürprizleri, çiçekleri, şefkati, güvenli, cesur yürekleri severim. Hiçbir olumsuz duygu, olduğum gönülde uzun süre yaşayamaz, doğam gereği hep galibimdir. Kabalıklar beni incitir. Beni çoğaltmayan, yüceltmeyen bencil gönüllerde uzun süre kalamam. Öznelerim, beni unutup kavgalara başladığında sessizce uzaklaşırım oradan. Masumiyetim, ilahiliğim, bozulmasın isterim.

Ben AŞK'ım! Sahibime baharlar yaşatır, onu güzelleştiririm. Ona, başkasını mutlu etmenin, anlamanın, anlaşılmanın, dokunmanın, dokunulmanın, hayatı paylaşmanın mutluluğunu yaşatırım. Öznelerimi tartıştırır, seyrederim. Sorunsuz değilim elbet, ama çözüm yine bendedir; son sözü ben söylemeliyim. Bastırılmaya gelemem; enerjimin hangi duyguya dönüşeceğini bilemem, kendime zarar veririm. Yaşamalıyım; ama gurur en büyük düşmanımdır.

Ben AŞK'ım! Özgürlüğü, tanıkları, sahiplenmeyi, mücadeleyi, gözle görünür olmayı severim. İnsanları sevgiyle tanıştırmayı, görev bilirim. Bilirim ki, ben güzelleştireceğim dünyayı, barışı ben sağlayacağım.
  

Ben AŞK'ım! Önce beni, sonra öznemi sevin. Beni anlamadan, sevdiğinizi anlayabilir misiniz? Yüreklerinizdeysem, bilin ki, siz dünyanın en şanslı insanlarından birisiniz. Emek verin bana, kendi halime bırakmayın! Karşılığını en değerli şeyle alacaksınız çünkü: 

MUTLULUK......!!859 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

“SEVME”DEN DÖNENLER - 22/11/2018
“SEVME”DEN DÖNENLER
DİNLEMEK; BÜYÜLÜ ANAHTAR - 18/07/2018
DİNLEMEK; BÜYÜLÜ ANAHTAR
Kendine İhanet… - 18/05/2018
Kendine İhanet…
YAMUK GÖLGELİ… - 27/02/2018
YAMUK GÖLGELİ…
HAYALLER MAVİ, GERÇEK ACIYDI - 13/06/2017
HAYALLER MAVİ, GERÇEK ACIYDI
Nevale - 01/02/2017
nevale
Hayalden Kim ölmüş.. - 17/11/2016
Hayalden Kim ölmüş..